Jalgades väsimus, ja kõik ringleb 18.12.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Umbas 2a tagasi hakkas mul sellised probleemid, nõrkus,pahaolla ja kui lährn pikali jasilmad kinni panen siis nagu kõik tiirleks :/ sellised hood pole küll kõik see aeg aga kestab umbes nädal ja siis kaob ära. 2019a käisin Neuroloogi vastuvõtul seal tehti ka peast uuring pideva peavalu tõtu aga midagi ei leitud. Seljal on küll disk kulund ja ka üks lülisammas paigast ära. Kas see kõik võib olla sellest tingitud? Või millise spetsjalisti poole tuleks pöörduda?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleb uuesti minna neuroloogi vastuvõtule siis kui kirjeldatud seisund algab või kestab. Kui seisund möödub ei pruugita põhjust leida.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika