amoksitsilliin 875 mg klavulaanhape 125 mg 02.03.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Võtan seda antibiootikumi (amoksitsilliin 875 mg klavulaanhape 125 mg) kas vahekorra ajal ei pea lisa kaitsevahendit kasutama?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Kui te kasutate rasedusvastaseid tablette, siis on soovitav pillidele lisaks kasutada selles tsüklis kondoomi. Kui te pille ega muid rasedusvastaseid vahendeid ei kasuta ja pigem soovite rasestuda, siis need antibiootikumid ohtlikud ei ole.