Alakõhu valud. 11.10.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Spiraal eemaldatud kuu tagasi(päevad 23sep 3 päeva). Soov rasedaks jääda. Viimased 2 nädalat alakõhus tohutud valud sees, pearinglus pluss valulikud rinnad. Test on olnud negatiivne.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, palun jälgige oma menstruatsiooni. Kohe ei pruugi ju rasestuda. Testi võite korrata nädala pärast, kui mensest ei tule. Kui midagi arusaamatut, siis pöörduge naistearstile.

DRKadastik