Õrn veritsus ja valu pärast ovulatsiooni 01.02.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kohe pärast ovulatsiooni tekkis õrn pruunikas määrdumine. Kaks päeva ilma muude sümptomiteta kuid kolmandal päeval lisandus alaselja ja alakõhu valu, piisav valu, et öösel üles äratada. Menstruatsioon on koguaeg olnud regulaarne. Kas peaksin tundma muret?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Vahel võib ovulatsiooniga kaasneda alakõhuvalu ja vähene veresegune määrimine. Kasutage valuvaigistit. Kui valud ei leevendu ning pigem ägenevad, siis palun pöörduge EMO-sse.