Alakõhu valu ja krambid 11.05.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olin vahekorras päevade ajal ning peale päevade lõppu mitmendat päeva järjest on alakõhu valud ja kõhu krambid, puhitus, raske olemine, süda ka vahel läigib.
Millest see võiks olla tingitud? Kas peaksin minema kontrollima.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Kui valu ei ole taandunud, pöörduge kindlasti arsti poole. Võimalus on pöörduda erakorralisse vastuvõttu, valu ei tohi kannatada. Kramplikku kõhuvalu põhjustavad paljud erinevad haigusseisundid. Ultraheli uuringul saab täpsustada, kas valu põhjuseks on günekoloogiline probleem nagu näiteks munasarja tsüsti ruptuur, veritsus munasarjast vm.
Heade soovidega,
dr.Katrin Seidelberg