Alakõhu valu kramplikud 24.01.20 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Mul on selline küsimus, et peaksid olema see kuu juba pàevad aga pole alanud, aga mitupàeva alaköhus kramplikud valud ja vahest kui liigutad end lööb tugevam valu sisse ja voolus on nagu natukene kollane.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Krampliku kõhuvalu ja tsüklihäirete põhjusi on erinevaid. Kui valud püsivad ja menstruatsioon pole alanud, pöörduge esimesel võimalusel naistearsti poole (võimalik on pöörduda erakorralisse vastuvõttu). Ainult nii saab täpsustada, mis on põhjus ja vastavalt sellele tegutseda.