Kōhupiirkonnas õrnad valud 19.05.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere

Sünnitasin aasta tagasi keisrilōikega poja ja paigaldasin 3kuud peale sünnitust spiraali. Nüüd paar kuud annab kōhupiirkonnas valu tunda mitte küll igapäevaselt aga segab ja tunnen valu.

Eelmine aasta sügisel algas ka seljavalu ja sellega käin taastusravis. Disk surub närvile.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Diskihaigustega seotud seljavalu võib kiirguda nii jalga kui ka anda valu alakõhu piirkonda. Valu alakõhus võib olla seotud ka spiraaliga. Vajalik on ultrahelis täpsustada spiraali lokalisatsioon ja uurida ka põletikutekitajate suhtes. Pöörduge kindlasti naistearsti poole.
Heade soovidega,
dr. Katrin Seidelberg