TERE1 14.05.08 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

oLEN VÄGA MURES KUNA MUL ON NELJANDAT KUUD ALAKÕHUS JUBEDAD VALUD ISEGI SIIS KUI MA KÕNNIN LÖÖB VALUSID MITTE KÜLL TIHTI AGA IKKAGI.OLEN KÄINUD PAAR KUUD TAGASI ARSTIDE JUURES TEHTI NAISTEARSTI POOLT KÕIK PROOVID ISEGI PEREARST TEGI MAOUURINGUD KUNA KA ÜLEVALPOOL OLID VALUD RINNAD ON KOGUAEG VALUSAD JA PEAPÖÖRITUSED,KOGUAEG ON VÄSIMUS JA MIDAGI TEHA EI JÕUA ..VAHEKORRAS OLLA ÜLDSE EI SAA SEST SIIS LÖÖB TUGEVAID VALUSID ALAKÕHTU.KASUTANUD OLEN NOVARINGI,KUID LÕPETASIN ISE NENDE KASUTAMISE KUNA ARVASIN ET VALUD TINGITUD SELLEST.NÜÜD ON PAARÖÖD OLNUD JUBA ÖÖSITI VALUD MIS EI LASE MAGADA.SÜNNITANUD OLEN KAKS LAST MILLEST ESIMENE KEISER JA VIIMANE LOOMULIK SÜNNITUS TEHTI KA ÕMBLUSI...

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. KUi teil on alakõhu valud ja midagi pole leitud, siis soovitaks teha diagnostiline laparoskoopia. Siis saaab üle vaadata väike vaagen ja kontrollida emakat, munajuhasid jne. DR Kadastik