kõhuvalu ja voolus 20.10.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 23aastane. Probleemiks on aeg-ajalt kõhuvalu, mis pigistab vasakul pool kõhu allosas. Lisaks sellele on enne paari viimast menstruatsiooni tulnud tupest tumedat, peaaegu musta värvi vähest voolust. Kas nende sümptomite põhjuseks võib olla mingi tõsisem haigus?

Tänan juba ette vastuse eest!!!

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tuleks kindlasti minna arstile.Valude põhjusi on väga palju ja midagi konkreetset saab öelda teile peale läbivaatlust ja mõningate analüüside võtmist.