kõhuvalu ja vesine voolus 29.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mure selline, et kusagil teist nädalat on kerged valud alakõhus ja nagu valkjas vesi väljub mingite vahedega, pean pidevalt kandma pesukaitset, vahel on ka hulgas selliseid läbipaistvaid või natuke valgeid limaklimpe. Millega võib olla tegu, kuna vahekorras olen väga harva ca 1xkuus ühe kindla partneriga.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Alakõhuvalud ja rohke voolus viitavad võimalikule põletikule ja seetõttu tuleks pöörduda arsti poole analüüside andmiseks.
dr. Seemen