vereeritus menopausi ajal 28.06.17 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,olen 53 ja päevad pea 2 aastat ära,aga ühelpäeval markasin et püksid verised ja sellega asi piirdus,ja selline tunne nagu päevad,õrn valu nüüd nädal möödas kas on põhjust muretsemiseks,sel päeval käisin Läänemeres jlgupidi vees,ehk sain külma ka muidugi

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Läänemeri siin küll süüdi ei ole. Võiksite siiski minna kohaliku günekoloogi juurde gün kontrolliks. Ilmselt on vajalik teha günekoloogiline tsütoloogiline uuring emakakaela võimalike rakuliste muutuste suhtes.
Kui menstruatsioonid on ära jäänud,siis on ka tupe limaskest õhukene,ning võib sageli põjustada roosakat voolust.
Edu soovides,Maie Väli