Vereeritus logesti kasutamise ajal 16.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, minul on selline probleem, nimelt beebipillide Logest kasutamise ajal on jätkuvalt vereeritus sama mastaapne kui päevade ajalgi kogu pillide kasutamise aja vältel ja seda 2x21 päeva jooksul juba, kusjuures 7 päeva vahepeal vahele ei jätnud. Kas oskate ytelda on selline asi loomulik vai viitab mingile haigusele, kasvajale emakas vöi et konkreetne pill ei sobigi minule?

Tänades,

karin

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Kuna 2 kuu jooksul on olnud pidev veritsus, soovitan pille vahetada.
Veritsus on pillide kõrvalmõju.
dr. Seemen