kondüloomid 11.09.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Oli hiljuti probleem kondüloomidega peenisel ja sain ka ravi, nüüd tekkinud sarnase välimusega kogum päraku ümber, pärast WC- s käimist ka kipitus ja kerge veritsus on häiriv. Kui fotolt näha- kas on tegu kondüloomiga? Ja millist lahendust soovitate?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi alusel tundub, et tegu tüüpiliste kondüloomidega. Ravi sama, mis peenisel.