Beebi liigutused 12.04.15 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Millest võib tuleneda, et beebi siputab ainult ühe jalaga? Teine jalg on alati sirgena kõrval. Beebit püsti hoides ja aga jalgele ei taha üldse toetada, mõnikord kui proovib, siis ainult selle jala peale, mis on pikali olles paigal. Teist hoiab üleval.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh pöördumast! Selline reaktsioon 6k vanuses esineb sageli kui lapsel on lihastoonus kehapooltel erinev. Võimlemisega peaksid asjad korda minema.
Neuroloogi konsultatsioon on soovitav.
Lugupidamisega,
Anu Sööt