7 kuuse beebi liigutused kätega 25.12.21 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
7 kuune beebi ajab oma jalgu sirgu kramplikult või nö tugevalt ja teeb rusikatega kinni-lahti kui on ekstaasis või on tal ülim emotsioon või vastupidi pahane vms. Lisasin ka video. Kas see on normaalne? On seda teinu juba mitmeid kuid. Muidu on beebi arenend vastavalt oma vanusele. Keerab edasi-tagasi, istub väikse toega ja mingi aja istub ka iseseisvalt, naerab palju, jälgib alati ja vastab helidele jne.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh küsimast! Tegemist on täiesti normaalsete liigutustega.
Lugupidamisega
Anu Sööt