beebi käed kõhuli olles 07.12.07 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Kui mu 3 kuune (20 dets. saab 4 kuuseks) beebi kõhuli panna siis ajab ta käed alt ära(kõrvale). ja nagu ei oskaks käsi hoida. millest see tulla võib?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Mõni beebi ei oskagi oma kätega toetada ja teda tuleb natuke õpetada. Pöörduge palun füsioterapeudi juurde, kes last tema motoorses arengus saab toetada.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt