Veel nõustamisest 14.12.10 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Ma ei ole küll see küsija, kes küsis nõustamise kohta. Aga ise oleksin ka huvitatud sellisest inimesest. Lastetusravi meeskonnas võiks tõesti olla selline spetsialist, kelle poole pöörduda enne IVF protseduuri. Nii raske on üle saada ebaõnnestunud katsest, ise põdesin mitu päeva. Me, naised, ei võta seda ette ju lõbu pärast. Ikka loodame, et õnnestub esimese korraga. Peale siirdamist peaks ennast rohkem hoidma. Mees võiks siis ise rohkem toimetada. Endal on selja taga 2 ebaõnnestunud viljastamist. Aitäh Teile vastuse eest!

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Psühholoogi kontaktid leiate meie kodulehelt www.kliinikum.ee/naistekliinik

AE