kole arm kaelal 23.11.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
Minul on suur mure. Aastaid tagasi lõigati kaelalt ära sünnimärk. Nüüd on selle asemel väga inetu u 15cm pikkune arm mis paistab koheselt silma. Arstid ise väitsid,et mul ei saavatki see arm ilusamaks jääda,et halva koha peal jne. Perearst kes saatis mind kirurgile, ehmatas ikka päris ära kui hiljem nägi. Minu küsimus ongi see,et kui palju maksab selle armi ilusamaks tegemine või kas on ka järelmaksu võimalus, ühesõnaga mis see maksaks. Ja kas tõesti ei kasva teatud tüüpi inimestel armid ilusti kokku.Aitähh.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Tõesti ei parane inimestel armid ühtmoodi juba geneetilistel põhjustel. Samuti on ka samal inimesel erinevates kehaosades olevate armide paranemine erinev. Kas kirurgiline korrigeerimine üldse mõttekas on ja mis on täpselt vaja teha ja mis see siis ka maksta võiks, on ikkagi isikliku kohtumise - konsultatsiooni teema. lugupidamisega, Dr. Peep Pree