Tere, 04.11.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

mina tahaks lahti saada armist kaelal. Trahhea kanüüli eemaldamisel ei õmmeldud haava kokku, vaid lasti ise kokku kasvada ja selle tagajärjel tekkis arm. Kui palju see maksma läheb ja kaua see operatsioon kestab?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kahjuks peate aru saama, et trahheostoomia-järgse inetu, tõenäoliselt teatava "sisstõmbega" armi korrigeerimisel jääb samuti arm (loodetavasti ilusam). Erinevates kliinikutes on erinevad hinnad (Clinicas umbes 2500 - 3000 krooni), nii et uurige! Selline operatsioon on reeglina kohaliku tuimestusega ja usun et tunniga saab hakkama. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree