Põieprobleem 26.03.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Probleem seisneb selles, et võrreldes varasema ajaga pean mitmeid kordi tihedamini WC'd külastama pissihäda pärast. Ja on tunda, et põis ei saa ka peale WC's käimist täiesti tühjaks, kerge häda jääb ikka. Peenisel mingeid imelikke laike, löövet või põletikku pole tähendanud. Ehk on võimalik selle jutu põhjal mingit ravi soovitada, kuna see muutub ajapikku juba üsna häirivaks. Ennem unustasin mainida, olen 16 aastat vana ja meesterahvas

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kõige sagedasemaks noorte meeste kusemishäirete põhjuseks on eesnäärme põletik. Iseravimine ei aita, peaksite ikkagi arsti vastuvõtule minema.
Ülo Zirel