eesnäärme ja põie närviregulatsiooni häire? 26.03.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Soovin vastust oma eaka 80a. isa vähemalt 5 a vaevanud probleemile. Nimelt vaevab teda põieprobleem nii et iga 1,5 tunni tagant ööpäeva jooksul peab käima põit tühjendamas. See on teda muutnud väga närviliseks. On pöördunud arsti poole, saanud ravi ja 3a. tagasi on Tartus eesnääret opereeritud, mis oleks pidanud olukorda muutma, kuid seda ei juhtunud. Tabletiravi ei ole samuti mõjunud.Lisaks urineerimisprobleemile on tal diagnoositud astma, stenokardia ja 3 astme hüpertoonia.Käesoleval ajal viibib ravil Jõgeva haiglas, ehk oleks nüüd paras aeg teda uuringutele suunata, kuid kuhu siis?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
Jõgeva Haiglas uroloogi ei tööta, küll on seal eraarsti dr. Meelis Pauklini vastuvõtt. Kui sinna pöörduda ei soovi, tuleks minna Tartu või Tallinna uroloogide vastuvõtule.
Ülo Zirel