Toitumisnõustaja Tallinnas 29.05.12 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere! Kas Tallinnas on võimalik saada tasuta toitumisnõustaja juurde (nt endokrinoloogi saatekirjaga)?

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Suuremate haiglate juures (ITK, PERH) on minu teada vastava koolituse saanud õde(õed), kes nõustavad inimesi vajadusel toitumise osas, kuid enamjaolt on nende patsientide puhul tegu siiski krooniliste haigetega. Tean et osad pereõed ja ka arstid on läbinud täiendkursusi toitumise osas. Need on võimalused, mida oskan hetkel mainida.
Parimatega, dr.Ehala