Kuidas aidata gaasivalude käes kannatavat beebit?

Kuidas aidata gaasivalude käes kannatavat beebit?

Iga ema soovib, et tema laps oleks rahulik ja tunneks end hästi. Samas on tähtis, et gaasivalude leevendamiseks kasutatav ravim on lapsele ohutu.

RAVIMIREKLAAM

Espumisan 100 mg/ml (simetikoon) on banaanimaitseline suukaudne emulsioon. 

Espumisan 100 mg/ml toimeaine on simetikoon, mis ei imendu seedetraktist, vaid eritatakse pärast seedetrakti läbimist muutumatul kujul väljaheitega. Espumisan 100mg/ml (simetikoon) mõjutab gaasimulle nii, et gaasimullid lagunevad ja neis peetunud õhk saab normaalsel teel seedetraktist väljuda. Kuna Espumisan 100 mg/ml (simetikoon) toime on ainult füüsikaline, on ravim ka beebile ohutu ja seda võib kasutada vajadusel pikema aja vältel.

Espumisan 100 mg/ml (simetikoon) ei sisalda glükoosi. Espumisan 100 mg/ml (simetikoon) ei oma teadaolevalt kõrvaltoimeid.
 

Soolegaasidega seotud vaevuste leevendamiseks antakse vastsündinutele ja imikutele kümme tilka iga söögikorra ajal. Espumisan 100 mg/ml (simetikoon) võib lisada toidupudelisse või anda pärast rinnaga toitmist beebile väikese lusika abil.

Espumisan 100mg/ml (simetikoon) on müügil apteekides.

Näidustus:
kõhupuhitus. Lisateave müügiloa hoidja esindajalt Eestis: Berlin-Chemie Menarini Eesti OÜ, Paldiski mnt 27/29, Tallinn. Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

Lisa kommentaar

Saada