Suudlemine 06.02.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere! Mida teha kui vahekorra ajal ja pärast seda ja ka muidu suudeldes muutub suu kuivaks, nii, et ongi võimatu ja paha suudelda? Tänan!

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Ilmselt on põhjuseks füsioloogiline protsess, kus erutuse käigus vabanevad ained, mis tekitavad ka suu kuivust. Soovitan olukorda suhtuda rahulikult.
Kui suu kuivus häirib peale voodielu ka teistes olukordades, siis soovitan pöörduda perearsti vastuvõtule, et määrata veresuhkru tase veres.
Tervitades L. Haldre