õlavalu 30.05.03 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Juba mitmeid aastaid ei saa ma oma õlavalust lahti. See kiirgub ka selga. Olen 48-aastane. Olen saanud massaaže, parahvini ravi, võimelnud, aga kui töötan arvutil või pingutan kätt füüsiliselt, siis tuleb valu jälle tagasi. Kas see võib olla ka seotud reumaga?

Kati

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Ühe õlaliigese valu vaevalt on reumaatiline. Soovitan lasta vaadata õlga ultraheliga. Õlas võib olla mitmeid erinevaid probleeme, mis nõuavad ka erinevat ravi.