Raseduse 18. nädal 15.05.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

ja juhtus selline asi, et tekkis minimaalne(pöidlaotsa suurune) veritsus. kas rasedus võib olla ohus?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Igasugune veritsus suguelunditest väärib tähelepanu raseduse ajal.
Soovitused:
-jälgige veritsust, ka suurenemist
-jälgige teisi kaebusi: valud , eriti hoovalud
-peagi tunnete loote liigutusi, kirjutage see kuupäev üles
-külastage regulaarselt arsti või ämmaemandat
Kaebuste süvenedes pöörduge koheselt naistearsti vastuvõtule.
Naistearst G.Litter