minevik 28.05.02 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere!
Miks elan ma pidevalt minevikus? Füüsiliselt elan küll olevikus, kuid mu tunded, emotsioonid, väga head mälestused on kõik minevikus ja ei möödu tundigi, kui jälle mõtted minevikku ei rändaks...
V.

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Kahjuks on sellise lühikese kirja järgi raske otsustada, miks Teid minevik paelub enam kui tänane päev. Kas Teil olevikus, päevast-päeva, ei toimu midagi sellist, mis Teie mõtteid, tundeid seoks? Kas tulevikul ei ole Teile midagi pakkuda, millele oma ootusi keskendada?

Kõige selle üle arutlemiseks ja seletuste leidmiseks Teiega toimuva kohta oleks tarvis Teiega pikemalt ja mitmeid kordi kohtuda ja vestelda.

Loodetava kohtumiseni,
HK