Lihtsalt üks mõte 15.05.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul ei ole mingit otsest probleemi ega muret mida lahendada (vähemalt enam mitte). Pigem tekkis mul üks küsimus: kas psühholoogid oleksid võimelised kedagi ravima (kuigi see väljend mulle ei meeldi, pigem aitama) ilma teda kordagi nägemata? Pean silmas seda, et abistamine toimuks ainult kirja/meili teel? Teoorias on kõik võimalik, aga kas selline asi ka praktikas tulemusi annaks?

NB kõigile kahtlejatele! Rahvatarkus ütleb - jagatud mure on pool muret! Jagatud mure spetsialistiga peaks minu arust tagama veelgi parema tulemuse.
Pealegi, ega enne ei tea kui ei ole proovinud. Tuleb ainult leida selline psühholoog/psühhiaater keda jäägitult usaldada saab ja ülejäänu tuleb sealt edasi ise.

Kõikidele kiiret paranemist ja jõudu soovides
Üks paranenud hing (Kristin)

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere Kristin!
Mina arvan, et probleemide ilmnemisel tuleks kõigepealt pöörduda psühholoogi vastuvõtule. Siis saab ka otsustada, kuidas psühholoog abivajajale sobib. Hiljem, kui koostöö psühholoogiga on edukas, pole välistatud mõne seansi läbiviimine meili teel.
Jõudu ja edu soovides!
Irene.