Diazepeks 18.01.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere. Mul on küll järgmine nädal psühholoogi juurde aeg,aga ei saa rahu. Olen endisne amfetamiini ghb ja alpha pvp sõltlane. Alpha pvp läheb katinoonide alla. Olen puhas olnud kuu ja 16 päeva. Kuna fentanüüli uledoosi tagajarjel (mida üldse ei tarvitanud tegelt) kuid purjus peaga see juhtus ja selle tagajarjel ei saanud mul organid hapniku ja tekkis neerupuudulikkus ka südamepuudulikkus. Mille tagajarjel haiglas raviti seda dialuusiga. Dialuusis enam ei käi ja neerude olukord on normaalne.. Aga pea probleem on nüüd sellest et tarvitan xanaxeid..poolteist kuud Xanax xr 2 MG päevas Kuid viimastel päevadel olen tahtnud neid maha jätta kuid ise ei julge ja paanika ja ärevus hood on kerged tulema. Emotsioonaalne tasakaalutus on ka suur. Tahaksin võimalikult valutult saada xanaxiitest lahti.kas minu juhtumi puhul diazepeks diazepam oleks hea variant? Süstelahus. Juhul kui xanax maha jäetud ja tekivad ärajaama nähud saab need kiirelt eemaldada samal ajal ka oma probleemiga tegeleda. (ärevus närvilisus)

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mitme aine sõltuvus - parim abi Wismari Haigla tohtrite juures.
Omapäiselt nn asendamistega asi ei edene ja tervist korda ei saa.
Iga tera tervise varasalve tuleb kasuks.
Kannatlikkust ja mitte alla anda.
Jüri O.-M. Ennet