SSRI ja kõrvaltoimed 20.01.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Escitalopram. Juba 1 akuutne doos ehk 3x10mg korraga sisse võetuna - teeb eunuhhiks. Mõju kestab juba mitu kuud, sest midagi ta aju keemias ära muutis ja suhteliselt püsivalt. Nimelt just aju keemias, sest füsioloogiline pool on enam vähem, emotsionaalne külg ja nn "tahtmine " on off. Kas seda rohtu poleks võimalik anda pedofiilidele, vägistajatele, muudele seksuaalkurjategijatele? Sest seksi vastu kaovad neil siis igasugused huvid ja tungid.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mõtted Teil suuresti õiged ja bingo! Õige rohi õigele tegelasele - sellest algabki off-vusser või Meistritöö. Off-vusserit annab parandada: a) õige rohi ja õiges annuses (harjutustest rääkimata), b) on ka Pisa-torni kergitajad olemas (Viagra, Cialis, Levitra ja rida looduslikke vahendeid).
Depressioon laseb ka inimesel nina ja rohkemgi asju longu.
Nina püsti!
Jüri O.-M. Ennet