AD ei aita 22.04.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Võtan juba ca 3 kuud 2 Sertralini päevas (1 hommikul, 1 õhtul) ja 1 0,5 XanaxXR õhtul....aga ikka on pidev ärevus ja väikseimgi probleem paneb käed hirmsasti värisema ja segaduse tunne on....elu-olu on suht-keeruline, pereprobleemid ´õe raske haigus

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Seda rohtu on 50 mg ja 100 mg tabl. Milline on kehakaal? Annusega mängida, et leida teile sobiv annus.
Sretraliin kuulub SSRI antidepressantide rühma (mõjutab serotoniini tagasihaaret ajus-sünapsites. kui kolme kuuga paranendu ei ole, siis on ammugi aeg midagi muuta. (kas samast SSRi rühmast või siis teisi). Miks õhtul Xanax? õhtust und saab teiste rohtudega, ka AD-ga, korrigeerida.
Ja veel! - Kui ainult rohtu võtate, siis jäätegi rohtu võtma, olen seda sadu kordi öelnud. vt. varasemad soovitused.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet