halb enesetunne 22.10.05 / Perearst

Külastaja küsib:

Olen 32.a. naine. Nyyd juba mitu korda on olnud sellione imelik olek. Katel hakkab nahk valutama ja selline arev olek on keha seest variseb ja samal ajal loob ka natuke kohu lahti. Just kui sydame poolt pitsitab...ajab ringutama ja haigutama. kaed jalad on kylmad ja higised.
Natuke nagu kaib pea ka ringi ja iiveldab vaheke.
Kas oskate anda vihjeid millele see viidata voib?
Ette tanades
Merike

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere Merike !
Kui päris ausalt vastan, siis Teie vaevused meenutavad paanikahäiret. Võiks ka mõtelda kehvveresusele, kilpnäärme talitlushäirele, veresuhkrutaseme langusele ( see võib ette tulla väga pikkade tööpäevade korral, kui toitumiskordade vaheline aeg on liiga pikk)
Saan nii palju siis mõtteid avaldada. Nüüd aga soovitan nõu pidada oma perearstiga ja seda päris julgelt.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi