valu põsesarnades 07.02.04 / Perearst

Külastaja küsib:

tere, olen 20 aastane ema, ja umbes 5 aastat kannatnud kuklavalude käes!
nüüd aga vahest hommikuti, peale kuklavalu´, on hakanud ka põsesarnad valutama, rohkem ülevamalt, meelekohtade juurest!
valu läheb ise mingi aeg üle, kuid vahest on ikka väga valus ja kaua!
Nohu mul pole olnud kaua aega, nii et põskkoobastes ei saa ka asi olla?
Milles võib olla probleem, ja kuidas abi saada!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Vaevus meenutab pingepeavalu. Soovitan nõu pidada perearsti ja neuroloogiga.
Head tervist soovides Madis Veskimägi