Vasaku käe valu 05.12.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mõnda aega on vasak käsi öösel ära surnud ja muutunud valulikuks ja tuimaks, masseerimine on veidi aidanud, nüüd valutab käsi juba mitmendat päeva, närveerisin ja käsi hakkas kohe valutama, hakkas täiesti surisema ja läks tuimaks, sõrmed olid tuimad samamoodi, vahepeal läheb natuke paremaks ja mingi hetk tuleb jälle see kõik tagasi, kas pean muretsema et miski on väga valesti?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vajalikud on läbivaatus ja lisauuringud. Kui käsi on pidevalt tuim pöörduge EMOsse.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika