Valu vasakus tuharaligases ning seljas 13.11.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on viimased paar päeva olnud tugev valu vasakus tuharalihases ning alaseljas. Valu on talumatu ning segab igapäevatoimetusi- ei saa normaalselt kõndida, istuda ega ka pikutada. Võtan praegu regulaarselt valuvaigistit ning määrin ka salvi, kuid need pole siiani aidanud. Kelle poole peaksin pöörduma või mis edasi?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Valu ütleb et tuleks mõnda aega vältida kõiki liigutusi ja asendeid mis valu ägestavad. Paranemine kestab tavaliselt nädalaid.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika