valud seljas 24.10.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Nädal tagasi tehti mulle selja op L5/S1 interlaminektoomia ja eemaldati osaliselt murdunud närvijuurt komprimeeriv diskiprolaps. Enne seda olid pidevalt valud vasakus puusas, sealt edasi ka jalas, ning jalg oli tuim ja kohmakas.
Algselt peale oppi oli vaid haava valu kuid juba teisel päeval hakkas jälle puus ennast tundma andma ja päev päeva järel muutub valu (ja ka närvide tõmblemine jalas, puusas ja ka kõhus) aga aina sagedasemaks ja tugevamaks. Olen väga korralikult teinud võimlemisharjutusi, mida haigla füsioterapeut soovitas. Kas selline olukord on normaalne opi järgi või peaksin uuesti arsti poole pöörduma?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Opi järgselt on normaalne valude täielik kadumine. Midagi on valesti. Võtke ühendust opereerinud arstiga.

Dr. Ain Pajos