Rändav valu vasakus rind keres,paremas kõrvas rohutirtsud,kael ragiseb,kuklas on sipelgad,pea on vahest uimane.R 14.10.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mis toimub minuga.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Selgroolülidevahelised liigesed ja diskid vananevad ja moonduvad, sellest ragin, valud seljas ja rindkeres., sipelgad kaelas jne. Sirin kõrvades on seose kõrvanärvide verevarustuse halvenemisega. Soovitan igapäevast regulaarset võimlemist - harjutused kaelale ja selgroole. Perearst võiks suunata füsioterapeudile.

Dr.Ain Pajos
Neurodiagnostika