Kas mul vôib olla roietevaheline närvipôletik? 20.09.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Juba 2 kuud on kestnud mul vasakus rindkeres mingi ärritav tunne, ehk kitsaid riideid ja asju kanda on kohe tundlik vasak rind. Vahel on kaa merged valud mingi tel liigutustel tunda samas on seda vahel tunda kaa kaenla piirkonnas ja vahel vasakul seljas. Kui ma vahel kiiremini liigun v MIs nôuab survet vasakult rinnalt siis on seda Nagu tunda tekiks selline surve tunne. Imelik on see et see tunne Nagu ei lähe otseselt täiesti ära aga ta ei läheks kaa väga halvaks. Oskate öelda MIs tekitab seda survetunnet ja kerget valu vahel kaenlas ja rinnus?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Roietevahelise närvipõletiku korral esineb tihi pidev vallulikkus seljas abaluu taga, mis teatud liigutustel kiirgub ka samasse külge ja vahel ka ette rindu. Sageli aitab siis punktmassaaz ja ka kiropraktiku manipulatsioonid.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika