Reielihase kärbumine 02.06.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Parem reis on peenem kui teine ja jalg tahab põlvest alt ära kukkuda.Lasin teha uuringud nagu Te soovitasite ja peale vastuvõttu arst andis saatekirja taastusravile . Kas sellest piisab?

Saadan ka MRT vastuse.
Tervitades

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Pildil on hulgaliselt vanu muutusi nimmelülidevahelistes diskides ja ka lülides. Parema jala reienärv on ilmselt kahjustatud diski väljavõlvumuse tõttu. Jala kõhetumine räägib et närvivigastus on ammune. Tuleks siiski konsulteerida ka neuroloogi ja ka opereerinud neurokirurgiga.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika