Peavalu juba mitmeid kuid 18.10.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Mitmeid kuid juba selline pearinglus ja valud. Enne seda rabasin kõvasti tööd ka teha ja ei puhanud ja olin suur energiajookide jooja. Nüüd midagi natuke teed siis pea käib ringi ja peas nagu vahest selline surve tunne ka.Perearst arvab et see võib olla põhjustatud ka vaktsiinist, aga no nii kaua.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Õige oleks pöörduda uuesti neuroloogi poole kes kirjutas ravi. Tema saab suunata ka lisauuringutele.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika