Tere. Minul selline mure.Peavalud selja ja kaelavalud väga suured Ja pea oleks surve all .Hiljuti ka avastatud laisksilmad.Kas laisksilmad võivad tekitada peavaluaid ja surve tunde ? 19.07.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Minul selline mure.Peavalud selja ja kaelavalud väga suured Ja pea oleks surve all .Hiljuti ka avastatud laisksilmad.Kas laisksilmad võivad tekitada peavalusid ja surve tunde ? Silmad ei kannata eriti valgust

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Silmade kohta tuleks küsida silmaarstilt. Muutused kaelalülides koos kaelalihaste pingeseisundiga võivad põhjustada peavalusid ja survet peas.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika