Peavalu ja muu 02.11.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tervist!

Pikemat aega esineb pinge laubapiirkonnas pea sees. Samuti nagu raskus silmadele, tunne nagu ei saaks l6dvestuda. Tunne nagu närvid oleks ummistunud ja midagi ei voola (ei veri, ei muu). see esines mitu kuud.
Hiljem seisund syvenes, pingeseisund oli tunda näos ja ja 6lgades, samuti päikesep6imikus ja surve rinnas, nii et hingata oli raske ja k6huhingamine ei 6nnestu. Nyyd on blokk tuntav ka kaenlaalustes ja käek66luste piirkonnas,
kuid pea piirkond on väga umbes. Milles v6ib olla p6hjus? Kuhu pöörduda? Milliseid teste teha?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Üsna tüüpiline depressivsele seisundile. Ravi määravad neuroloog ja psühhiaater.

Dr. Ain Pajos