Valud ja suremis tunne kätes 19.04.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mul on tekkinud kätesse jõuetus ja suremistunne. Käed väsivad väga kiiresti ära. Algas kõik sellega, et umbes kaks nädalat tagasi hakkasid kätes käima erinevate kohtade peal sellised närvivalud, tulid ja läksid. Nüüd kolm päeva tagasi tekkis selline väsinud tunne kätesse. Kiirgab ka kohati õlaliigesesse.Kätele pole mingisugust liiga teindud ja mingisugust trenni hetkel ka ei ole teinud. Kas asi võib olla tõsine, plaan ka perearstile ikka minna aga uurin ka siit poolt.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks minna perearsti vastuvõtule. Üldanalüüsid, kaela ja õlaliigeste hindamine jne.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika