Rindkere, selja ja kaela valu 05.08.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere minul selline mure: olen hädas juba 5 kuud selja ja kaela, rinna murega. Esiteks kaelas pidevad kaelavalud ja kui ma pead alla lasen, siis on selline tunne, nagu tõmbaks kaelalihased selgroo ülesse ja koos valuga. Teine mure kaela ja rinna osa on pidevalt punane mis tekitab öösel ka higistamise kaela, rinna osas ja rindkere tagant õlgade mõlemal pool aba juurest pidevad valu torked ja pitsitav terav valu rinnus, vahel isegi tugevad südamelöögid. Seljahäda on puusade juures keskosas seljas selgroos sabakondist nati ülevalpool, mis valutab aeg-ajalt ja kui liigutades puusa kas vasakule või paremale, siis kiirgub valu kohe jalgadesse ja varvastesse näppudesse ja vahel nii sama valusad valu tuksed jalgades, varvastes, munandisi aga seda ei tea miks seal valu. Kätes, peas, olen mitme arsti juures käinud üks väidab, et mingi diski viga ja teine stressist, mida mina ei usu, et stress teeb sellist valu. Viimasel ajal pidevad valud jalgades igal poole, kätes, rinnus ja munandis erinevates kohtedes.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui valud ikkagi kestavad, tuleb asja selgitamiseks tulla vastuvõtule. Helistage sept. algul telefonil 6 748 591

Dr. Ain Pajos