Jalg on tuim 24.08.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
mul on mure parema jala põlvest üleval oleva osaga. Nimelt on jalg juba pikemat aega kuidagi tundlik ning oleks nagu "ära surnud". Muidu ei saa arugi, aga kui vastu minna siis on ebameeldiv tunne. Milles võib asi olla?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla nn. meralgia paresthetica ga - reie nahanärvi kompressioon kubemekanalis seoses nt. rasedusega, ülekaaluga. Täpsema vastuse annab visiit neuroloogile.

Dr. Ain Pajos