käsi ja jalg surnud 25.11.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Minul mure selline, et umbes pool kuud tagasi panin esimest korda tähele, et minu parem käsi ja jalg surid ära. Nüüd on senini, kogu aeg parem käsi ja jalg tuim, õrnalt torgivad ja külmetavad ning ma tunnen neid. Ja tõesti kogu aeg 24-7. Trepist alla tulles mõnikord hirm, et parem jald aob alt ära.
Milles võib probleem olla. Olen 33 aastane naisterahvas.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel siin selgust ei saa. Tuleks minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos