Borrellioosi kahtlus 11.02.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Minu mure seisneb selles, et kusagil aasta aega on mu vasak kehapool mulle muret teinud. Vasak käsi muutub tuimaks ja viimasel ajal lähevad sõrmed krampi. Vasak jalg samamoodi...pikemat maad kõndides on ka jalg justkui tuim ja sääremari oleks nagu hästi paks, kuigi väliselt ei ole jalal midagi viga. Jalas on raskustunne. Viimasel korral lapsega jalutamas käies ei suutnud enam koduni korralikult kõndida, luupasin jalga järel, sest jalg oli tundetu täiesti ja jõudu polnud. Kõndisin kusagil 2,5 km.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt vajate lisauuringuid. Soovitan neuroloogi konsultatsiooni.

Tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos