Mure. 08.06.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Olen terve aasta jooksnud mööda arse aga ei ole oma haigusele õiget diagnoosi saanud...eelmise aasta augustis kukkusin lihtsalt töö juurs kokku: süda hakkas kloppima vasak pool suri ära ja üldse oli tunne,et ise ka kohe lähen.Kiirabis tehti EKG ja pandi tilga alla paariks tunniks"koju saadeti diagnoosiga paanikahäire:)". Peale seda olengi niimoodi virelenud,et hakkab aegajalt paha,tunnen,et hakkan nagu minestama või nagu keegi lükkaks mind kui kõnnin?? Lisandunud on veel keala ja selja hädad,vasakul pool alates kuklast mööda õlga ja selga edasi minnes on sihuke kiskuv valu, mis lööb ka pähe ja silma tehes need piirkonnad tuimaks,torked südamepiirkonnas,lihaspinged vasakus pooles tugevad raginad kui katsuda, mis ajavad lausa südame pahaks,vahest on ka raskusi sissehingamisel tunne,et õhk jääb kuhugi kinni?? Nüüd paar kuud ka väike palavik 37-37,2 c.
Mulle on tehtud järgmised uuringud: peakompuuter, südamekoormus,kilpnäärme ultraheli,taastusravi(võimlemine jne) ,vereproovid ,uriiniproovid..kõik nagu korras.
Ravimitest kasutan geele,valuvaigisteid..kuigi nagu otseselt ei valuta midagi.
PS! saadeti ka psühhiaatri juurde,antidepresiandid ei ole ka eriti aidanud..vahest võtan xanaxit lihaspinge leevendamiseks.
Olen täitsa kurnatud oma hädadest ja tahaks oma endist enesetunnet tagasi..
Ette tänades N 29

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tulge vastuvõtule
Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos