Niptify test 19.10.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Küsimus Niptify testi kohta. Kui kiirelt tulevad selle proovi vastused? - niptift enda kodulehel kirjas, et vastus tuleb kuni 5 tööpäevaga, aga naistearst ütles, et tuleb 12-13 või 15 tööpäevaga. Millal siis umbes tulla võiks vastused?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Üldiselt peaks analüüsi vastus olema digiloos nähtav 5-7 päeva pärast, kuid vahel sõltub nädalapäevast, millal veri laborisse jõuab.
Ootaksin rahulikult nädala ja siis peaks küll vastus teie digiloos nähtav olema.
Kui vastust ei ole 2 nädala jooksul digilukku jõudnud, siis võib tegemist olla lisakonsultatsiooniga rahvusvahelises laboris ning see võtab tavaliselt pikemalt aega.