Valu parema rinna all ja küljel 22.09.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Valu parema rinna all algas eelmine pühap, selline torkiv kohati lööb valu nagu paremale rinna kôrvale, katsudes kompides rindu midagi ei tunne kôik sama teise rinnaga, kas vôib olla, et olen rinna alt ribid kuidagi àra tômmanud, vôi pigem saanud külma, tuikavus(valu) esineb pigem liikudes, ja üleüldse kuidagi kogu parem külg, käsi alates õlast valutab selline pinge vôi nàrvivalu..

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Teie kirjelduse järgi on valu arvatavasti seotud roietevahelise närviga. Seda võib põhjustada külmetus, tuuletõmbus, suurem füüsiline koormus teatud harjutustega seoses. Soovitan võtta ibuprofeeni 400mg 3 korda päevas 5-7 päeva. Määrida valulikku piirkonda nn.spordikreemiga. Vajadusel saate pöörduda perearsti või füsioterapeudi poole.